Zahájení školního roku

7.9.2019

A začal další školní rok! V pondělí 2. září se v tělocvičně sešli prvňáčci a jejich rodiče. Přivítaly je nejen jejich třídní učitelky a paní ředitelka Z. Kotzotová, ale i představitelé města - starosta I. Koldcziter a místostarostka M. Pospíšilová. Prvňáčci dostali symbolický klíč od školy, pamětní list a ujali se jich jejich patroni - žáci 9. ročníku. Ti je budou provázet prvním školním rokem, pomáhat jim, hrát si s nimi, aby si malí žáčci lépe na školu zvykli.

Hned následujícího dne v úterý 3. září se celá škola sešla v tělocvičně, aby mezi sebou nové žáky - prvňáčky a přípravnou třídu - přivítala. Nechyběla školní hymna, slib patronů, uvítání nových učitelů, paní ředitelka popřála všem hodně štěstí. Na závěr třídy 6.A a 7.B spolu se svými třídními učitelkami roztančily celou školu s písničkou Crazy Frog z předloňské školní akademie.