Školní časopis

Školní časopis se jmenuje ČMÁRANICE - najdete tu řadu zajímavých článků, reportáží ze života školy, básniček, kvízů...

Časopis je výsledkem práce novinářského kroužku, který vedou paní učitelky M. Čechová a D. Šimonová. Mladí novináři se schází každou středu od 14 hodin v počítačové učebně a jejich dveře jsou stále otevřené - každý žák školy se může přidat a vyzkoušet si práci novináře.

Úspěchy našeho časopisu

• 2013 - Čmáranice obdržela 2. místo za titulku v republikovém finále soutěže školních časopisů
  • 2014 - v krajském kole získala všechna první místa ve své kategorii - za titulku, za grafiku, za obsah a celkové první místo a v republikovém finále 2014 vyhrála celkové 1. místo!
  • 2015 - v krajském kole se umístila na 2. příčce - a v republikovém finále 2015 nás čekalo celkové 6. místo.
  • 2016 - v krajském kole se umístila na 3. místě, do dalšího kola nepostoupila.
  • 2017 - v krajském kole se umístila na 2. místě a navíc získala cenu za grafiku a v republikovém finále 2017 vyhrála 1. místo za obsah a celkové 1. místo!
  • 2018 - v krajském kole se umístila na 1. místě a navíc získala cenu za grafiku a cenu za obsah. V republikovém finále 2018 získala celkové 3. místo!
  • 2019 - v krajském kole se umístila na 1. místě a k tomu získala ceny za grafiku, obsah i titulku. V republikovém finále 2019 vyhrála 1. místo za obsah a celkové 1. místo!

Časopis si můžete také pohodlně přečíst na ISSUU

Přejeme příjemné počtení!