Vážení rodiče, prarodiče a další příznivci naší školy,

ve škole máme spoustu nápadů, jak vylepšit její vybavení, zpestřit výuku nebo povzbudit děti k účasti v různých soutěžích. Řada těchto nápadů ale často není uskutečněna kvůli nedostatku financí. Rozpočet školy je rok od roku napjatější, stejně jako v jiných organizacích v této době.

Pokud byste chtěli škole přispět i třeba malou částkou, ale nejste si jisti, jak by ji škola využila, zkuste si vybrat z naší burzy nápadů, kterou budeme postupně doplňovat o nové náměty. Jména dárců budeme zveřejňovat na těchto stránkách, pokud se bude jednat o větší dar, věnujeme tomu celou stránku :-) Jsme schopni také vystavit potvrzení o poskytnutí daru, které můžete použít při uplatnění slevy na daních z příjmů.

Všem moc předem děkujeme!

Sponzoři v roce 2017/2018

AIGER s.r.o.

ConSalt s.r.o.

DaskoNet - internetové připojení