Žáci

Výchovná poradkyně Mgr. Kateřina Nováková pomůže s výběrem střední školy a podáním přihlášek ke studiu.

Necítí se tvůj spolužák dobře, nebo mu někdo ubližuje? Nenech to být a pojď to bez žalování vyřešit! Můžeš napsat vedení své školy, které mu určitě pomůže. Navíc se nikdo nedozví, že jsi jim to řekl zrovna ty :)

Přehledná tabulka se seznamem kroužků a s odkazy na další možnosti, jak trávit volný čas.

Můžeš využít nabídku KMČ a koupit si nějakou zajímavou knihu. A pokud tě láká divadlo, přihlaš se do KMD a užij si čtyři divadelní představení v Praze.

Naše Čmáranice přináší čtenářům zprávy ze školy namíchané s rozhovory se zajímavými lidmi, napínavými příběhy, legračními komiksy, tipy na vaření...

Skvělá možnost pro žáky či žákyně, kteří se chtějí do života školy zapojit o trochu víc.