Bobřík informatiky

přidáno: 18. 11. 2017 14:03, autor: Markéta Čechová
www.ibobr.cz
Soutěže, která testuje schopnost logického myšlení, pochopení algoritmů a další informatické dovednosti, se letos zúčastnilo celkem 198 žáků ze 4. až 9. tříd - kategorie Mini pro 4. - 5. ročník, kategorie Benjamin 6. - 7.  ročník, kategorie Kadet pro 8. - 9.  ročník. 
Uvádíme prvních 10 míst v každé kategorii.

kategorie Kadet
pořadí ve školetřídajménobody
18.ABarešVít187úspěšný řešitel národního kola
28.ABorovičkováVanesa181úspěšný řešitel národního kola
39DrahokoupilováPetra176úspěšný řešitel národního kola
39ŠvačováAlžběta176úspěšný řešitel národního kola
48.ABouškováBerenika175úspěšný řešitel národního kola
48.AFialováZora175úspěšný řešitel národního kola
58.AHofmannováKristýna169úspěšný řešitel národního kola
68.AKodatOndřej164úspěšný řešitel národního kola
79.ZápotockáAdéla163úspěšný řešitel národního kola
89.WojcikováBarbora161úspěšný řešitel národního kola
98 BRychlíkJan151úspěšný řešitel národního kola
108.AFiantokováJolana150úspěšný řešitel národního kola

kategorie Benjamin
pořadí ve školetřídajménobody
17.BSmrž Kryštof213úspěšný řešitel národního kola
27.AHanzelová Naďa196úspěšný řešitel národního kola
37.BZeman Lukáš180úspěšný řešitel národního kola
46.BTláskalová Nicola172úspěšný řešitel národního kola
47.BSmrž Vojtěch172úspěšný řešitel národního kola
57.BKovaříková Jana165úspěšný řešitel národního kola
66.AVavříková Stella161úspěšný řešitel národního kola
77.BStrouhal Richard160úspěšný řešitel národního kola
86.BVít Mikuláš159úspěšný řešitel národního kola
97.AKošatová Kateřina152úspěšný řešitel národního kola
97.BPecháčková Veronika152úspěšný řešitel národního kola
97.BPohořalová Eliška152úspěšný řešitel národního kola
106.BFiala Alan150úspěšný řešitel národního kola

kategorie Mini
pořadí ve školetřídajménobody
14.CSkala Matěj164úspěšný řešitel národního kola
25.BŘeháková Jana161úspěšný řešitel národního kola
34.CProkop Jan152úspěšný řešitel národního kola
45.BPivoňková Lenka148úspěšný řešitel národního kola
55.BStecher Daniel140úspěšný řešitel národního kola
65.BŠvač Benjamín132úspěšný řešitel národního kola
75.AKučera Tomáš128úspěšný řešitel národního kola
84.bMrázová Vendula124úspěšný řešitel národního kola
85.AMěchurová Adéla124úspěšný řešitel národního kola
85.AProvazník Ondřej124úspěšný řešitel národního kola
94.BPetráćek Mikuláš116
94.CRacek Pavel116
94.CVít Hugo116
95.AKovařík Tomáš116
104.BPokorný Filip112
105.BSvoboda Jakub112
105.BZelenka Vojtěch112
Comments