Archiv‎ > ‎Školní rok 2016/2017‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Sportovní den

přidáno: 27. 6. 2017 21:57, autor: Markéta Čechová   [ aktualizováno 29. 6. 2017 12:32 ]
27.6. jsme uspořádali Sportovní den pro 1. stupeň. Myšlenka sportovního dne je, že soutěží všechny děti, a šance na vítězství byla veliká, protože sportovci byli rozděleni do 6 kategorií podle věku a pohlaví. Každé dítě mohlo soutěžit jen v jedné disciplíně, aby měli šanci i ti méně zdatní sportovci.

Mladí sportovci závodili v těchto disciplínách: běh na 50 m, přespolní běh, skok daleký, hod kriketovým míčkem, šplh na tyči, přetahování lanem, vybíjená.  Děti, které zrovna nesoutěžily, hrály stolní tenis, badminton nebo si hrály s míčem. Vítězové byli odměněni diplomem a kovovou medailí - za ty děkujeme Spolku rodičů a přátel školy. Myslíme si, že se nám den plný sportu a her vydařil, a již se těšíme na další ročník. Pomáhali nám žáci ze 7.B, osvědčili se a počítáme s nimi i další rok.