Archiv‎ > ‎Školní rok 2016/2017‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Sázava má talent 2016

přidáno: 1. 1. 2017 7:35, autor: Markéta Čechová   [ aktualizováno 1. 1. 2017 7:35 ]
V úterý 21.12.2016 jsme se po dvou letech znovu sešli ve školní tělocvičně, abychom sledovali soutěž Sázava má talent. Letos se přihlásilo méně účastníků než v prvním ročníku, soutěž tedy nebyla vícekolová a všichni soutěžící měli jen jeden pokus.

Vystoupení jednotlivých soutěžích hodnotila šestičlenná porota, ve které zasedli zástupci učitelů J. Drážek a J. Dastych, zástupci žáků J. Fiantoková a M. Hybel', hosty byli starosta města P. Šibrava a pan O. Randula. Programem provázela M. Čechová, na varhany soutěžící doprovázela D. Šimonová a organizaci soutěže měla na starost J. Filipová s týmem deváťáků.

Zaplněné tělocvičně se nejdříve odvážně představil M. Trojánek (3.B) s písní Trezor od skupiny Olympic, A. Ježková (1.A) zarecitovala vtipnou básničku o sněhulákovi a zmrzlině, V. Staňková (1.C) zazpívala písničku Červená Karkulka - u ní porotci navíc oceňovali výborný kostým. Dalším číslem byla dvojice K. Muchová a B. Přibylová (9.B) s moderní taneční kreací. M. Šimůnková si připravila Mravenečkovu ukolébavku včetně plyšového mravence. Potom zazpívaly I. Nováková a B. Vlčková z 5.B a první část programu zakončilo akrobatické parkourové vystoupení I. Hrabánka (9.A), plné salt a přemetů - sklidil největší potlesk a není divu, že nakonec získal cenu diváků.

Po přestávce zazpíval J. Matoušek (2.B) píseň Toulavá, následovala další taneční dvojice D. Ofner (5.B) s B. Přibylovou (9.B). Poté L. Jarolímová zazpívala o včelích medvídcích. Úplně odlišné vystoupení měl A. Burger (3.A) - připravil si dialog čerta a vodníka z filmu Princezna ze mlejna, při kterém používal vlastnoručně vyrobené loutky. 
Důkladně připravené byly také N. Děťátkovská a S. Fialová (4.A). Nejenže si k písni Schody z nebe zajistily hudební doprovod v podobě Nelina tatínka, ale také se snažily zpěv doprovodit pohybem.
A to už zbývaly jen dvě čísla - J. Nedvěd (9.B) spustil "one man show" a vyprávěl vtipy včetně těch o Pepíčkovi. Závěr pak obstarali deváťáci se svým skupinovým tancem.

Porota to při hodnocení neměla vůbec lehké, protože vystoupení byla různorodá a každé bylo něčím zajímavé. Nakonec to dopadlo takto:
  • 1. místo - I. Hrabánek
  • 2. místo - N. Děťátkovská a S. Fialová + A. Burger
  • 3. místo - V. Staňková

  • cena diváků -  Ivo Hrabánek
  • cena starosty -  tanečníci z 9. tříd
Všem účinkujícím děkujeme za odvahu a těšíme se na příští ročník!
https://goo.gl/photos/ZnjPWQozY2NPF8VB7

Comments