Archiv‎ > ‎Školní rok 2016/2017‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Roztleskávačky ve Zruči

přidáno: 25. 5. 2017 13:03, autor: Markéta Čechová   [ aktualizováno 25. 5. 2017 13:03 ]
V úterý 16. května se školní roztleskávačky ze 6. tříd s paní učitelkou Thomayerovou vydaly zatancovat do domova důchodců ve Zruči nad Sázavou.
Přečtěte si reportáž A. Hejné (6.A).

Všechny jsme se strašně moc těšily. To jsme ale nevěděly, co nás na cestě potká. Jely jsme vlakem a měly jsme sraz v 7:30 na vlakovém nádraží, ale my tam byli už v 7:15, abychom se stihly nalíčit. Pak M.K. zjistila, že nemá přihlášku, a paní učitelka musela volat její mámě. Naštěstí to všechno dobře dopadlo. Při přestupu do autobusu si jedna holka si zapomněla mobil - ten se naštěstí cestou zpátky našel. 

Dorazily jsme do Zruče do domova důchodců, kde byl program ke dni matek. Na místě jsme zjistily, že K.K. zapomněla CD s písničkou. Naštěstí měla písničku v mobilu, napojila to na jeden kabel a hrálo to i tak skvěle. Zatancovaly jsme naši starou známou sestavu na písničku Me Too. Diváky nejvíc fascinovaly přemety a hvězdy, které předváděla Kačka s Rebčou. 

Po skončení akce jsme se vydaly na zámek. Šly jsme do věže s pěti patry, kde v každém patře byly nějaké úkoly. Ve 4. patře byla „tajná zeď“ z látky mezi dvěma dřevěnými tyčemi. A my  jsme postupně volaly holky z vyhlídky nějak takhle : „Sáro, Sáro pojď sem! Hele tady je uvolněný šroubek, pojď se podívat!“  Sára se přiblížila (pod tím šroubkem byl látková zeď) a najednou na ni Rebča bafla. Takhle jsme to udělaly na všechny i na paní učitelku. Pak jsme šli k vlaku a a jely jsme domů. Ale asi 20 minut jsme čekaly v Kácově, a tak jsme si pro zkrácení dlouhé chvíle vyprávěly strašidelné historky a učily paní učitelku natáčet musical.ly. Domů jsme se vrátily kolem 16. hodiny. Myslím si, že na dnešek asi my ani paní učitelka nezapomeneme.
https://goo.gl/photos/Vjx2VkGwKnHUnWWD7

Comments