Florbalový turnaj Neveklov

přidáno: 26. 11. 2015 4:34, autor: Markéta Čechová   [ aktualizováno 26. 11. 2015 4:36 ]
Tým kluků z druhého stupně se vypravil na florbalový turnaj do Neveklova. Přinášíme vám reportáž jednoho z účastníků - V. Velebila.

Dne 24. listopadu v 6:10 jsme se sešli na vlakovém nádraží. V 6:24 nám jel vlak do Čerčan, kde jsme přestoupili do jiného vlaku, kterým jsme jeli do Benešova a z Benešova do Neveklova jsme jeli autobusem. Když jsme se oblékli do dresů, šli jsme se na hřiště trochu rozcvičit. Když začal první zápas, sedli jsme si na tribunu a dívali jsme se na soupeře, jak hrají. My jsme hráli jako čtvrtí s Bystřicí, se kterou jsme remizovali 3:3. Další zápas byl s Divišovem, a ten jsme vyhráli 3:1. Ze skupiny jsme postoupili na prvním místě.
Takže jsme sledovali další tři zápasy, než jsme hráli znovu s Bystřicí o postup do finále. Bohužel jsme však prohráli 3:6. Tedy jsme hráli o třetí místo - zase s Divišovem. Zase jsme vyhráli 3:1. 
Do dalšího kola turnaje jsme nepostoupili, protože postupovali jen první dva - Neveklov a Netvořice. Naší výhrou byli florbalové míčky, které využije paní učitelka Thomayerová na trénincích.
Comments