Archiv‎ > ‎Školní rok 2011/2012‎ > ‎Akce školy‎ > ‎

SRPŠ pořádalo 3. Dětský den

přidáno: 19. 6. 2012 13:20, autor: Markéta Čechová
Říká se - do třetice všeho dobrého. Tohle rčení jsme si při přípravě Dětského dne 2012 stále říkali. Ještě ráno 1. června při pohledu na zamračenou oblohu jsme doufali, že mraky půjdou pryč, ale vůbec se jim nechtělo a naopak jich ještě přibylo. Děti z mateřské školky a prvního stupně základní školy postupně navlékaly a svlékaly pláštěnky, podle toho, jak se měnilo počasí. Po celý den si mohly děti vyzkoušet různé soutěže, skákací hrad a klouzačku, namalovat si kamínek, pohrát si na hromadě písku. Odpoledne na ně čekali záchranářští psi a dravci ze stanice pro handicapované živočichy.
Ve 14 hodin měl začít hlavní program, jenže lilo jako z konve a zvukař hlásil, že mu do techniky teče voda. Tedy jsme přestěhovali účinkující, techniku i diváky do hasičské zbrojnice. Poslechli jsme si pohádku v angličtině Goldiloks and the Three Bears kroužku angličtiny Z. Burgerové a mladé hudebníky vedené L. Chalupovou. Nato se ukázalo vrtošivé sluníčko a stěhovali jsme se ven. Následovala totiž vystoupení, která by se do zbrojnice nevešla. 
Naši neuvěřitelně voděodolní diváci viděli taneční vystoupení skupiny Fragmenty, aerobiku Dodo, roztomilé (a statečné) orientální tanečnice, kytaristy K. Vavříka. Sebeobranu předvedli členové sázavského oddílu Taekwondo. Nejvíc pršelo na herce pohádky v němčině O králi a strašidle M. Studzinské ze Stříbrné Skalice. Vystoupení zakončily svižné písničky skupiny Stripes. Všem účinkujícím moc děkujeme, navzdory počasí předvedli svá čísla s vervou a úsměvem.
Dětský den by se nedal zorganizovat bez pořádné dávky nadšení a bez přispění celé řady pomocníků a sponzorů, kteří nám poskytli občerstvení a drobné ceny pro děti, pomohli s organizací dne či přispěli penězi: Adostband, Cukrárna J. Lonská, Česká pošta, Dasko stavebniny, Flop Flosman, J. Marková, Kemp Sázavský ostrov, M. Hála HA-PE elektro, MM reality holding a.s., MÚ Sázava, Nábytek J. Kocourek, nakladatelství Mladá fronta, Papírnictví Poklop+Procházka, P. Wagner, Pharmservis s.r.o., Posázaví o.p.s., Řeznictví - J. Polesný, Scolarest, SDH Sázava, Střechy Novotný s.r.o., Tesco Expres Sázava, Veterinární ordinace Canife, Wavex, Wellness-výživový poradce J. Kalašová, ZO OS  Kavalier Sázava, Žabka Sázava, Železářství Š. Fialová, ....a spousta dalších, kteří nám věnovali čas a ochotu pomoci :-) Děkujeme!
Děkujeme také všem, kteří nás podpořili svou hojnou účastí a doufáme, že se opět sejdeme na příštím (slunečném?) sázavském dětském dni 2013. 
Za všechny ostatní
B. Boušková, M. Čechová, S. Hálová, M. Kocourková, Š. Kocourková 

Prezentace PicasaWeb


Comments