Archiv‎ > ‎Školní rok 2011/2012‎ > ‎Akce školy‎ > ‎

Slavnostní zahájení činnosti čtenářského klubu

přidáno: 30. 5. 2012 5:48, autor: Markéta Čechová
Ve středu 16. května se hudební třída na druhém stupni naší školy proměnila v slavnostně vyzdobenou čtenářskou klubovnu. Dvacet nových členů čtenářského klubu se rozdělilo na dvě námořnické posádky, které byly svými kapitánkami pozvány na dobrodružnou plavbu mořem knížek. Plavba obou posádek mířících ke břehům ostrova Příběhů o zvířátkách začala společně a paní kapitánky Halka a Dana ji zpestřily zpěvem námořnických písní za doprovodu harmoniky a kytary. Kapitánky Jana a Betty pak seznámily děti s Hupem a Hopem, hrdiny knížky Hup a Hop na moři spisovatele Jiřího Kafky.

Na slavnostní zahájení byli pozváni také rodiče, sourozenci a kamarádi členů, milým hostem byla paní ředitelka. Všichni se mohli občerstvit, seznámit se s novým vybavením, ale především s krásnými dětskými knížkami různých žánrů, kterých je v klubu na 100 titulů.

Malí námořníci, jinak žáci prvního stupně a přípravné třídy, vypadali moc spokojeně a už se těšili, jak si na příštím klubovém setkání sami vyberou knížku, kterou si budou moci půjčit domů.


Více informací zde.

Prezentace PicasaWeb

Comments