Archiv‎ > ‎Školní rok 2011/2012‎ > ‎Akce školy‎ > ‎

Loučení s žáky 9. ročníku

přidáno: 4. 7. 2012 5:09, autor: Markéta Čechová
Už pošesté jsme pro deváťáky uspořádali slavnostní zakončení školního roku a rozloučení s celou školou. V tělocvičně se sešli všichni žáci školy a několik desítek rodičů. 
Nejprve jsme shlédli povedená vystoupení, které děti nacvičovaly na vystoupení pro rodiče, jež se konalo 21.6. na školním dvoře. Viděli jsme sestavu se švihadly Chytila jsem na pasece žížalu (3.A), svižné taneční vystoupení Hey Baby (4.B), pak jsme se přenesli do Skotska skotským tancem 5.B. Velký potlesk sklidila odvázaná Pomáda (5.A). 
Precizní kytarové trio pana Vavříka nás naladilo na další slavnostní část - vyhlášení nejlepších žáků a reprezentantů školy. Byli to K. Kocourková, L Burian, B. Poláková, M. Šimek, A. Coufalová, A. Procházková, T. Svobodová, A. Slavíčková, M. Vocl, O. Dušek, M. Ježek, J. Novák, J. Prchal a M. Vaňhal. Ocenění získaly také třídy, které se účastnily uklízení okolí Sázavy - starosta P. Šibrava jim koupil sladké dorty.
A už tu byla hlavní část - předání pamětních listů a pamětních medailí žákům 9. ročníku. Jako vždy to bylo docela dojemné, někdy i slza ukápla, ale všichni se drželi. Když i prvňáčci poděkovali svým patronům a předali jim kamínky pro štěstí, byl čas popřát odcházejícím žákům hodně štěstí na nových školách a všem ostatním
hezké prázdniny!

fotografie: K. Skálová a T. Vlčková

Prezentace PicasaWeb


Comments