Podzim na Rusalce

přidáno: 5. 10. 2010 2:25, autor: Markéta Čechová

  

V pondělí 20. 9. 2010 celá naše třída 2. B odjela na ozdravný pobyt do Krkonoš. Díky sponzorskému daru manželů Střílkových, kteří nám poskytli ubytování ve svém penzionu v Dolní Malé Úpě a díky  podpoře paní ředitelky, jsme strávili krásné 4 podzimní dny v horách.

    Počasí bylo jak na objednávku a tak jsme denně mohli podnikat výlety do okolí. Děti byly bezvadné, proto jsme se pustili i na túru na Pomezní boudy. Zážitek to pro mnohé byl veliký – překročili jsme dokonce hranice do Polska :-)

Prošli jsme si i část Pohádkové stezky, na které děti sbíraly pohádkové ornamenty. Nestihli jsme sice obejít všech deset zastavení, ale díky paní Střílkové děti Maloúpský pohádkový groš dostaly.

    Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, milá paní provozní Markétka, úžasný kuchař, který výborně vařil a ještě denně pekl domácí buchty, vždy trpělivá a usměvavá paní učitelka Eliška Remešová, milá paní zdravotnice Kačka Fialová, žádný úraz, žádná nemoc, žádné stýskání a ještě péče a laskavost paní Střílkové…..

Co víc si přát??

Jedno přání bych přece jen měla : Kéž by takových pobytů děti ze sázavské školy mohly zažívat více.

 

Ještě jednou touto cestou upřímně děkuji všem, kteří se na uskutečnění ozdravného pobytu podíleli.

                                                                                                              Věra Kovačková, tř.uč. 2.B

Prezentace PicasaWeb


Comments