O naší třídě - úryvky ze slohu

přidáno: 29. 9. 2010 13:34, autor: Markéta Čechová

Myslím, že se tu všichni dobře známe a víme jaké jsme tu povahy. Někdy si pomůžeme s domácím úkolem nebo při zkoušce na tabuli. Naše paní učitelka Kremlová je sice přísná, ale naučí víc věcí. Na druhém stupni jsme asi nejhorší třída, kluci si dělají z každého učiele srandu. Naše třída je super kolektiv. V naší třídě je převaha kluků, ale nás 6 holek si umí udržet kluky. Někdy nás zlobí, že nám seberou věci a chtějí, abychom je honily po třídě.

Je tu fanda Realu Madrid, Liverpoolu a Rammstein.

My jsme normální třída. Většinou o přestávkách hrajeme karty, povídáme si a provádíme různé rošťárny. O hodinách víme, jaký učitel je takový a makový a co si můžeme dovolit, někdy to zneužíváme a děláme si, co chceme.

Naše třída je taková divná. Odešli dva kluci a je nuda.

Bylo by dobré, kdyby měla paní učitelka na stole počítač. A chtělo by to i nové lavice, jsou už zohybané a oprýskané. A chtěl bych, aby byly delší prázdniny, aspoň čtyři měsíce.

V naší třídě je nás 18, což je dost málo, ale dokážeme udělat pěkný hluk, ale také jsme někdy hodní.

V šestý třídě byla sranda jak o hodinách, tak o přestávkách. Ale teď je tu taky sranda. Někdy je tu sranda o přestávkách velká, nekdy úplná nuda. Někdo tu něco řekne nebo udělá a už je tu sranda.

Ta třída se mi moc nelíbí, nejsou tady skříně, jediný, co tady je, se nazývá tabule, magnetická tabule, umyvadlo s kohoutkem, je tady koš, obrazy, kytky, topení, nástěnka, ručník.

Jsou tu docela dobrý lidi. Mám tady ve třídě docela dost kamarádů a kamarádek. Náš kolektiv je dobrý.

Naše třída je bláznivá. Každý den se tam něco děje. V naší třídě jsou hodní a zlobiví žáci. Za třídní učitelku máme paní učitelku Kremlovou, která je z nás někdy na nervy. To je ale jenom tehdy, když něco provedeme, např. rozbijeme květináč, s někým se popereme nebo když někdo dostane poznámku, že byl drzý.
Comments